Różaniec Do Granic – aktualizacja

Aktualności dotyczące akcji Różaniec Do Granic 7 października b.r.:
1. Modlitwa będzie transmitowana przez Radio Maryja. Organizujemy nagłośnienie (tuby), lecz jednocześnie osoby idące na bulwar zachęcamy do zabrania własnego radia (może być w telefonie komórkowym) ze słuchawkami.
2. Odmówimy cztery części Różańca. Osoby które nie zdołają wystać tak długo nad morzem zachęcamy do zabrania własnego stołka do siedzenia. Jest też możliwość, aby osoby słabsze po odmówieniu pierwszej części Różańca wróciły do kościoła na prywatne odmówienie kolejnych trzech części.
3. Zachęcamy do rejestracji swojego udziału na stronie http://rozaniecdogranic.pl/mapa. Dla osób zarejestrowanych będzie możliwość spożycia przygotowanego przez klasztor ciepłego posiłku o godz. 12:20, w kościele dolnym.
Przypominamy plan spotkania:
10:30 wprowadzenie i katecheza
11:00 Msza św.
12:00 do 12:15 adoracja Najświętszego Sakramentu
12:20 obiad w kościele dolnym, przejście na bulwar, do Skweru Arki Gdynia, ustawienie w szeregu w kierunku restauracji Barracuda.
14:00 do 16:00 – modlitwa różańcowa. Pierwsze dwie części (radosną i światła) odmówimy twarzą do wnętrza kraju – w intencji Polski, a następnie dwie części (bolesną i chwalebną) twarzą na zewnątrz naszych granic – w intencji za cały świat.

Edit 12.10.2017
Fotorelacja 1 i Fotorelacja 2