Zmiany funkcjonowania parafii

Kochani! W związku z sytuacją w naszym kraju oraz zarządzenia organów panstwowych i Arcybiskupa Gdańskiego, nasza franciszkańska parafia w Gdyni funkcjonować będzie w następujący sposób:

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
odprawimy w następującym porządku:
7.00
8.30.
10.00
11.30
13.00
15.00 – dodatkowa
16.00
17.00 – dodatkowa
18.00
19.00 – dodatkowa

Na każdej Mszy świętej może uczestniczyć łącznie do 50 osób. Z tego powodu przed wejsciem do kościoła będzie stał ktoś z klasztoru, liczył ludzi i po osiągnięciu liczby 50 osób kolejne osoby nie będą niestety wpuszczane do środka!

WEJŚCIE DO KOŚCIOŁA TYLKO OD STRONY UL. UJEJSKIEGO

WARTO SKORZYSTAĆ Z DYSPENSY ARCYBISKUPA METROPOLITY GDAŃSKIEGO I POZOSTAĆ W DOMU.

Odwołane są nabożeństwa gorzkich żali, drogi krzyżowe, codzienna koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00, spotkania wszystkich grup duszpasterskich, rekolekcje parafialne dla dorosłych, a także przygotowania do bierzmowania i pierwszej komunii świętej.

Kancelaria parafialna również w tym tygodniu jest nieczynna.

O godz. 20.30 w kaplicy klasztornej będziemy codziennie odmawiali Różaniec w intencji ustania epidemii i o potrzebne łaski dla nas. Zapraszamy do duchowej łączności przez modlitwę w Waszych domach i rodzinach.

Kościół otwarty codziennie. Msze święte w tygodniu o 6.30, 8.30 i 18.00 (z tymi samymi obostrzeniami dot. liczby osób). O 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.

W miarę możliwości ozostańcie w domach i wykorzystajcie szansę na modlitwę rodzinną.

Z serca pozdrawiamy i błogosławimy! +

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *