Grupy, ruchy i aktywno艣ci parafialne


BIURA:

Akcja Katolicka

  • spotkania w ostatni wtorek miesi膮ca o godz. 1900
  • opiekun: o. Piotr Matuszak
  • podstrona grupy

Biuro Radia Maryja

  • spotkania w niedziel臋 o godz. 1100 i w czwartek o godz. 1700
  • opiekun: o. Zygmunt Tomporowski

Caritas

Poradnia 呕ycia Rodzinnego

  • spotkania w poniedzia艂ek i 艣rod臋 o godz. 1830 oraz w innym czasie dogodnym dla narzeczonych
  • prowadz膮cy spotkania: Maria Szreder
  • podstrona Poradni

RUCHY:

Duchowa Adopcja Dziecka Pocz臋tego

  • spotkania w drug膮 艣rod臋 miesi膮ca o godz. 1630
  • opiekun: o. Boles艂aw Mika
  • animator 艣wiecki: Maria Kozielecka
  • podstrona grupy

Wsp贸lnota dla Intronizacji Naj艣wi臋tszego Serca Pana Jezusa Kr贸la kr贸l贸w i Pana pan贸w

  • modlitwy w czasie adoracji Naj艣wi臋tszego Sakramentu w pierwszy pi膮tek m-ca o godz. 1700
  • opiekun: o. Boles艂aw Mika
  • animator 艣wiecki: Maria Kozielecka
  • podstrona grupy

呕ywy R贸偶aniec

  • spotkania w pierwsz膮 niedziel臋 miesi膮ca o godz. 900
  • opiekun: o. Piotr Matuszak

GRUPY I AKTYWNO艢CI:

Duszpasterstwo chorych

  • chorych w naszej parafii odwiedzamy w pierwsze pi膮tki miesi膮ca oraz na 偶yczenie, w razie potrzeby
  • duszpasterze: o. Piotr Matuszak, o. Stanis艂aw Kreft, o. Franciszek Kapusta, o. Krzysztof M. Bartczak
  • podstrona duszpasterstwa

Duszpasterstwo Domu Kombatanta

  • Msze 艣w. w ka偶d膮 niedziel臋 i 艣rod臋 o godz. 9:00.
  • opiekun: o. Zygmunt M. Tomporowski
  • podstrona Domu Kombatanta

Duszpasterstwo g艂uchoniemych

  • spotkania w trzeci膮 niedziel臋 miesi膮ca o godz. 1430
  • opiekun: o. Zygmunt Tomporowski

Duszpasterstwo niewidomych

  • spotkania w drug膮 niedziel臋 miesi膮ca o godz. 1430
  • opiekun: o. Franciszek Kapusta
  • podstrona grupy

Franciszka艅ski Zakon 艢wieckich

  • spotkania w pierwsz膮 niedziel臋 miesi膮ca o godz. 1500
  • opiekun: o. Franciszek Kapusta
  • podstrona III Zakonu

Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania

Katecheza parafialna

  • w drugi i czwarty pi膮tek miesi膮ca po Mszy 艣w. wieczornej (czyli pocz膮tek oko艂o 1845 – 1900)
  • odpowiedzialny: o. Piotr Matuszak
  • szczeg贸艂y – daty i tematy katechez

Kr臋gi Domowego Ko艣cio艂a

Miting AA

  • spotkania w czwartek o godz. 1800 w salce Greccio
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak

Odnowa w Duchu 艢wi臋tym

  • spotkania pi膮tek o godz. 1900
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak
  • podstrona grupy

Orkiestra parafialna

 

  • spotkania – na zwo艂anie
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak

 

Ruch 艢wiat艂o-呕ycie (Oaza)

  • spotkania w 艣rod臋 o godz. 1900
  • opiekun: o. Stanis艂aw Kreft
  • podstrona grupy

Rycerstwo Niepokalanej

  • spotkania czwartek o godz. 1900
  • opiekun: o. Piotr Matuszak

Sobotnia Szk贸艂ka Katechetyczna dla Dzieci Specjalnej Troski

  • spotkania w sobot臋 o godz. 1600
  • opiekun: o. Zygmunt Tomporowski
  • animator 艣wiecki: Tadeusz J臋drzejczak

Wsp贸lnota poakademicka 鈥濬raternia水

  • spotkania w pi膮tek o godz. 1900
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak
  • animator 艣wiecki: Piotr 艁uku膰
  • podstrona grupy

Wsp贸lnota Rodzin 艣w. Maksymiliana

  • spotkania w trzeci膮 sobot臋 miesi膮ca o godz. 1500
  • opiekun: o. Stanis艂aw Kreft
  • odpowiedzialni 艣wieccy: Andrzej i Ma艂gorzata 艢leszy艅scy
  • podstrona grupy

DIAKONIE:

Ch贸r 鈥濻ymfonia水

Ministranci i lektorzy

Rada Parafialna

  • spotkania na zwo艂anie
  • przewodnicz膮cy: o. Piotr Matuszak

Redakcja czasopisma parafialnego „Ze Wzg贸rza”

  • spotkania organizacyjne – miesi膮c przed wydaniem kolejnego numeru
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak
  • kontakt: ze_wzgorza@wp.pl

Schola dzieci臋co-m艂odzie偶owa 鈥濸romyki水

  • spotkania w pi膮tek o godz. 1630
  • opiekun: o. Stanis艂aw Kreft
  • animator: Magdalena Piepi贸rka
  • podstrona scholi