Ogłoszenia duszpasterskie


.

Ogłoszenia duszpasterskie
13 Niedziela Zwykła
28 czerwca A.D. 2015

 1. Rozpoczynając czas wakacji oraz urlopów życzymy dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wszystkim wypoczywającym Bożego błogosławieństwa, dobrego wykorzystania czasu wolnego oraz nabierania sił duchowych oraz fizycznych do wypełniania swoich obowiązków. Jednak w tym czasie nie zapominajmy o codziennej modlitwie oraz niedzielnej Mszy św.
 2. Jutro w liturgii Kościoła będziemy obchodzić Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia swoje imieniny będzie obchodził wikariusz parafii, o. Piotr Kurek. Zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta we wtorek 30 czerwca o godz. 18.00. Tego dnia w czasie Mszy św. będziemy również się modlić w intencji o. Zenona – Asystenta Prowincjalnego ds. Misji oraz br. Jana – naszego zakrystianina, którzy swoje imieniny obchodzili w minionym tygodniu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizantów.
 3. Do końca czerwca zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe z Litanią do NSPJ o godz. 17.30.
 4. Od środy 1 lipca aż do końca sierpnia Kancelaria Parafialna będzie czynna od wtorku do piątku tylko po południu czyli od godz. 16.00 do 17.30.
 5. W każdą niedzielę lipca i sierpnia dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.
 6. W pierwszy czwartek miesiąca 2 lipca zapraszamy na różaniec w intencji powołań o godz. 17.30.
 7. W pierwszy piątek miesiąca 3 lipca spowiedź podczas każdej Mszy św. oraz dodatkowo od godz. 16.30. Dodatkowa Msza św. o godz. 17.00.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca 4 lipca zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszych Sobót po Mszy św. o godz. 9.00.
 9. W dniach od 10 do 18 listopada 2015 r. organizujemy franciszkańską pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. W programie m.in. Jerozolima, Nazaret, Betlejem oraz Petra. Szczegółowe informacje oraz program można uzyskać w zakrystii oraz kancelarii parafialnej. Koszt pielgrzymki: 3.490 zł. oraz 150 dolarów. Zapisy na pielgrzymkę przyjmuje o. Zenon.
 10. W tym tygodniu odeszli do Pana:
 • Śp. Jerzy Górny, lat 69 z ul. Prusa
 • Śp. Piotr Sienkiewicz, lat 82 z ul. Orzeszkowej
 • Śp. Julia Bagniewska, lat 94 z ul. Pola