Ogłoszenia duszpasterskie


 

Ogłoszenia duszpasterskie

XII Niedziela zwykła
24 czerwca A.D. 2018
1. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi br. Jan. Pamiętamy o solenizancie w naszej modlitwie.
2. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe, które zakończymy w sobotę.
3. We wtorek (26.06) w Hali Arena odbędzie się spotkanie dedykowane seniorom. W programie występ grup senioralnych oraz koncert Damiana Holeckiego. Darmowe zaproszenia na to spotkanie są do nabycia przed kościołem.
4. W środę (27.06) czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy.
5. W piątek (29.06) w liturgii obchodzimy Uroczystość ŚŚ. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu swoje imieniny obchodzi o. Piotr. W intencji solenizanta modlić się będziemy na Mszy św. o godz. 18.00. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Ofiary złożone w tym dniu na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
6. W przyszłą niedzielę (1.07) o godz. 9.00 w kaplicy nabożeństwo różańcowe dla należących do Żywego Różańca. O godz. 10.00 Msza św. w ich intencji. O godz. 15.00 spotkanie FZŚ. Ofiary złożone w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczymy na spłatę prac związanych z położeniem granitu na schody do naszego Sanktuarium.
7. W lipcu i sierpniu zapraszamy na dodatkową niedzielną Mszę św. o godz. 20.00.
8. Od tego tygodnia do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do piątku tylko w godzinach popołudniowych od godz. 16.00 do 17.30.
9. Rycerstwo Niepokalanej organizuje 28-29 lipca wyjazd autokarowy na czuwanie do Niepokalanowa. W programie Eucharystia, film „Dwie korony”, konferencje. Koszt – 100 zł. Wyjazd o godz. 7.00. Zapisy w zakrystii.
10. Wszystkim parafianom oraz modlącym się w naszym Sanktuarium życzymy wielu łask oraz opieki Matki Bożej Królowej Matki Nadziei.
11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
śp. + Renata Czarnota, lat 65 z Gdańska
śp. + Ryszard Kowalski, lat 78 z ul. Legionów
śp. + Anna Łomnicka, lat 71 z ul. Legionów
śp. + Krystian Mikołajewski, lat 77 ze Szpęgawska
Dobry Jezu, a nasz Panie…