Grupy, ruchy i aktywności parafialne

BIURA:

Akcja Katolicka

  • spotkania w ostatni wtorek miesiąca po Mszy św. o godz. 17.30
  • opiekun: o. Piotr Matuszak
  • podstrona grupy

Biuro Radia Maryja

  • spotkania w niedzielę o godz. 1100 i w czwartek o godz. 1700
  • opiekun: o. Franciszek Kapusta
  • animatorka świecka: Teresa Fridberg

Caritas

Poradnia Życia Rodzinnego

  • spotkania w poniedziałek i środę o godz. 1830 oraz w innym czasie dogodnym dla narzeczonych
  • prowadzący spotkania: Maria Szreder
  • podstrona Poradni

RUCHY:

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

  • spotkania w drugą środę miesiąca o godz. 1630
  • opiekun: o. Franciszek Kapusta
  • animatorka świecka: Maria Kozielecka
  • podstrona grupy

Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów

  • modlitwy w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu w pierwszy piątek m-ca o godz. 17.30
  • opiekun: o. Franciszek Kapusta
  • animatorka świecka: Maria Kozielecka
  • podstrona grupy

Żywy Różaniec

  • spotkania w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.20
  • opiekun: o. Piotr Matuszak

GRUPY I AKTYWNOŚCI:

Duszpasterstwo chorych

  • chorych w naszej parafii odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca oraz na życzenie, w razie potrzeby
  • duszpasterze: o. Piotr Matuszak, o. Stanisław Kreft, o. Franciszek Kapusta, o. Krzysztof M. Bartczak
  • podstrona duszpasterstwa

Duszpasterstwo niesłyszących

  • spotkania w trzecią niedzielę miesiąca o godz. 1100
  • opiekun: o. Franciszek Kapusta
  • animatorzy świeccy: Elżbieta i Stanisław Gurscy

Duszpasterstwo niewidomych

  • spotkania w drugą niedzielę miesiąca o godz. 1430
  • opiekun: o. Franciszek Kapusta
  • podstrona grupy

Franciszkański Zakon Świeckich

  • spotkania w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 1500
  • opiekun: o. Franciszek Kapusta
  • podstrona III Zakonu

Kandydaci do sakramentu Bierzmowania

Krąg Domowego Kościoła

Miting AA

  • spotkania w każdy czwartek w godz. od 1800 do 2000 w salce pod kancelarią
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak
  • podstrona grupy

Rycerstwo Niepokalanej

  • spotkania czwartek o godz. 19:00
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak
  • prezes: Ewa Skuras

Duszpasterstwo Chorych i Niepełnosprawnych “Sobotnia Szkółka”

  • spotkania w sobotę o godz. 1400
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak
  • animatorka świecka: Julia Michalak

Wspólnota poakademicka „Fraterniaˮ

  • spotkania w piątek o godz. 19.15
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak
  • animatorka świecka: Agnieszka Pach
  • podstrona grupy

Wspólnota Rodzin św. Maksymiliana

  • spotkania w drugą sobotę miesiąca o godz. 1600
  • opiekun: o. Stanisław Kreft
  • odpowiedzialni świeccy: Łukasz i Daria Narloch
  • podstrona grupy

DIAKONIE:

Chór „Symfoniaˮ

Schola “Epifania”

  • próby środy o 19:00 i soboty o godz. 19:00
  • odpowiedzialna: Agata Benkowska
  • opiekun: o. Mateusz Świętosławski

Ministranci i lektorzy

  • zbiórki ministrantów młodszych i lektorów w sobotę o godz. 14.00
  • opiekun: o. Mateusz Świętosławski
  • podstrona ministrantów

Rada Parafialna

  • spotkania na zwołanie
  • przewodniczący: o. Piotr Matuszak

Redakcja czasopisma parafialnego “Ze Wzgórza”

  • spotkania organizacyjne – miesiąc przed wydaniem kolejnego numeru
  • opiekun: o. Krzysztof M. Bartczak
  • kontakt: ze_wzgorza@wp.pl
  • archiwum pisemka